Jestem dyplomowanym architektem wnętrz. Od 2012 r prowadzę własną pracownię, zajmując się kompleksowym projektowaniem wnętrz prywatnych i pomieszczeń publicznych.

Doświadczenie zawodowe pozwala mi na realizację dowolnych, niezależnych od powierzchni i charakteru obiektu zleceń, w zakresie tworzenia funkcjonalnej i przyjaznej przestrzeni. Moje projekty powstają w oparciu o wiedzę z zakresu ergonomii, technologii wykonania, oraz znajomości właściwości materiałów wykończeniowych. Większość mebli zastosowanych w moich realizacjach jest projektowana indywidualnie, dzięki czemu są dopasowane do pomieszczeń i tworzą wnętrze o spójnej formie. Swoboda w kreowaniu mebli i łatwość w szukaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, to rezultaty mojego doświadczenia na stanowisku projektanta mebli. Od lat współpracuję też ze sprawdzonymi wykonawcami specjalistycznych branż, w tym producentami kominków, mebli czy dostawcami elementów wyposażenia.

W swojej pracy kładę nacisk na ścisłą współpracę z klientem przez cały proces projektowy. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam potrzeby i preferencje moich Klientów, starając się dopasować projektowane wnętrze do stylu Inwestora.

Karolina Saj-Chodorowska

 

Wszystkie prawa zastrzeżone sajwnetrza.pl 2017